Просто розписатися або "чекати весілля"?

Оскільки в сучасному суспільстві співжиття здається вже не таким страшним, а досить распростарненним словом, а невинності у нас мало хто позбавляється суворо після шлюбу, молоді люди живуть разом не півроку, а іноді навіть не один рік. Але якщо пара зберігає свої відносини, зміцнити їх з роками і хоче пов'язати своє життя раз і назавжди постає питання: як це зробити?


Багато хто говорить що одягати фату навіть через рік-два як то безглуздо і тихо одружуються, інші - плюють на всі забобони і мотивуючи тим,
що "таке" буває раз у житті влаштовують шикарне весілля з розкішним банкетом, готелем, лімузинами і медовим місяцем де-небудь
на Фіджі. Але чи варто це того, не будете ви шкодувати? - Це питання все ж не дає спокою багатьом парам. Своїми думками діляться читачі
нашого форуму. весілля або розпис


Євгенія Олександрівна
... Ми вже 2 роки разом. Шалено любимо один одного! Обидва хочемо шикарне весілля, але фінанси, НА ЖАЛЬ, не співають, ПОКИ, романси
(... Так, і його батьки не дуже й раді нашому союзу. Хочемо просто розписатися цієї осені, а весілля з вінчанням через
годик зробити .... або почекати і не розписуватися? - Весілля або розпис


Тетяна Щеголева
Привіт! Та ж фігня в мене з моїм хлопцем:) З одного боку, якщо хочете бути чоловіком і дружиною, відкиньте всі
умовності, йдіть і розпишіться! Але, з іншого боку, будьте готові до того, що через рік ви навряд чи влаштуєте
повноцінну весілля. У мене друзі так само пішли і просто розписалися, сказавши, що "основна" весілля буде через рік,
але не вийшло ... Через рік з'явилися вже інші проблеми: дитина, побут ... Так що, на жаль, справа до пишного весілля
так і не дійшла. - Весілля або розпис


Катерина Shevchenko
ні, моя думка, весілля у кожній дівчині, це як мрія, казка, де ти принцеса-гарна сукня, лімузин, фотограф.
Виходити перший раз заміж треба красиво,-це на все життя спогад.
Можна справити весілля адже і без банкету, тому що банкет-це дороге задоволення, і поїхати у весільну путешествіе.Кстаті
я знаю багатьох хто брав кредит на весілля, і потім пам'ятаєте, що гості дарують на весілля гроші, у нас наприклад все що ми
затратили на весілля повернулося з плюсом. - Весілля або розпис


Катерина Агапітова
ми от теж у роздумах .. може бути розпишемося, а от вінчання вже зробимо красиво й пишно .. але все одно начебто вже
чоловік і дружина, а тут бац і святкування .. не знаю .. обидва в сумнівах ..


Сторінка Вилучена
Треба грати повноцінну весілля! Потім, дійсно, не до цього буде! Грошей на весілля ніколи ні в кого немає, але
як - то ж люди викручуються! - Весілля або розпис


Людмила Шкода

Повністю згодна з Анею! весілля потрібна і важлива для будь-якої дівчини. Ми з Іоїм улюбленим живемо разом уже майже 4 роки, в
вересні вирішили зіграти весілля з усім додаються. Гроші можна і накопичити, і "окупити" за допомогою тієї ж весілля,
тобто запрошених =). Можу сказати точно, це відбувається один раз в житті і гра варта свічок.


Evgeniya Grigoreva
Ми теж 2 роки разом, і таке питання не обійшов нас стороною ... довго думали, всі плюси-мінуси зважили і вирішили, що
весілля буде відразу з банкетом, лімузином і т.д, а ось вінчатися будемо пізніше ....
Ось тепер готуємося, 28 вересня Свадебка)))) - весілля або розпис


Світлана Салтикова
і в мене аналогічна ситуація. ми теж вже 2 роки разом, ми вирішили спочатку просто розписатися, а весілля через
півроку-рік. і я впевнена, що у нас буде повноцінна весілля з сукнею, машинами і фотографом! я вже не сумніваюся,
робити так чи ні. - Весілля або розпис


Євгенія Євтушок
Тільки весілля і годі думати, девченки не пошкодуєте, ці враження і емоції на все життя, мені по початку було грошей
шкода, вчасно схаменулася і не шкодую.


Вероніка Дікер
Взагалі-то, весілля здавна устрівают і оплачують батьки! - Весілля або розпис


Лена Агєєва
та все уперается в деньгі.я вважаю що весілля всетаки повинна бить.ми теж хотіли цим літом весілля зіграти, але фінанси
подвелі.а розписуватися без весілля, не бачу смисла.ми і так як чоловік і жена.а печатка в паспорті це нісенітниця.


Ольча Сашковна
Я по-початку не хотіла ні весілля, ні гостей, просто прийшли розписалися - пішли, А потім як пішла круговерть-а там вже
і Я Хочу сукню, і гостей, і все-все-все! Дуже зарядив, коли ми в ЗАГС прийшли (на Англійській наб. Я відразу відмовилася):
там така жінка на прийомі заяв сиділа! Просто принадність. Дивишся на неї, розмовляєш і розумієш, що тебе
очікує радісна подія.! - Весілля або розпис


Йожка Ежікова
Ми розписалися по-тихому, з кількома добрими друзями відзначили. Розповіли батькам. І нічого! Чотири роки одружені.
Ніякого пафосу не хотіли і зараз підемо на це тільки заради батьків. Але вони, хоч і в образі за наше юнацьке
пригода, не наполягають на тому, щоб нас "переженилися" трохи краще.
Я просто не можу зрозуміти: що важливіше - бажання просто стати єдиним цілим з усіх пунктів (адже часто після друку і в мозку
якось все вкладається) або гульнути на всю Іванівську вважаючи, що це раз в житті, що це мрія, щоб не гірше, ніж у
інших ... bla-bla-bla ... Сімейне життя від цього не залежить. Та й пам'ять ... П'яні гості, ліві родичі, тупий
тамада, заморочки з машинами, сукнями, кільцями та інше. Стільки проблем. Стільки суперечок. Їй потрібно на набережну, а він
і на Фурштадскую не хоче. Він хоче лімузин чорний, вона білий. Він терпіти не може запах лілій, її задовбали троянди ...
Деякі через це взагалі не одружуються. Або в швидкості розлучаються, тому що у всьому потім сперечаються (у наших знайомих було так.
А яке весілля закотили! Батьки довго не могли розплатитися - і все марно!)

Я вже точно не буду проти, якщо моя дочка просто розпишеться (хоча чекати мені цього років 16-17 мінімум). Головне - причина -
почуття, а не вся ця обгортка.

ЗИ: Ви тут тільки не ображайтесь все. Це ж так, ІМХО ... - Весілля або розпис


Наталія Журавльова
Хочу скромненько весілля (без лімузина і натовпу гостей), плаття хочеться теж скромненьое і легке ...


Ксенія Коршунова
Дівчата, не позбавляйте себе самого красивого дня у вашому житті. Весілля потрібна (як виявилося навіть для хлопців). "Потім" -
це вже не те і не ті відчуття.


Йожка Ежікова
був такий анекдот, де наречена говорила нареченому, плутаються під ногами: "Не зіпсував нічого! Такий день буває всього 3-4
рази в житті! "

А детенка отримати краще, ніж весілля! І найважливіше. - Весілля або розпис


Оксана женная
Дівчата, от я зі своїм коханим чоловіком живу 5 років, коли дізналася, що у нас буде дитина і не думала про весілля,
не хотілося в попихах, та й що толку на весіллі наречена, толком і потанцювати не може (у всіх правда по-різному), а
потім народилася дитина - інші проблеми, і ось дитині майже 3, начебто дозріли оформити відносини, але вже по-повній
програмі: сукня, лімузин, фотограф ... І не треба говорити, що потім може не вийти, якщо захотіти зробити собі
свято, його можна зробити, було б бажання.


Ольга Хрустальова
Я мрію про гарне весілля. Ми разом майже 2 роки. Влітку 2008 у нас весілля. Наречений дотримується принципу розписалися
і поїхали відпочивати, а я на оборот краще весілля по повній програмі, але без відпочинку, т.к йому все одно, то він погодився
на весілля. - Весілля або розпис


Марина Макеєва
ми разом вже 4 роки влітку у нас весілля!! але яка ми ще не вирішили якщо ми назбираємо грошей то все дудіти))) а якщо немає
то дуже скромно, але ми не переживаємо!! адже найголовніше, що ми любимо один одного ............ І БУДЕМО В МІСЦІ В ЯКОМУ
РАЗІ))))


Вероніка Гладких
Я завжди хотіла справжню, красиву, пишне весілля! Але коли справа дійшла до безпосередньої оплати послуг, став
природно з'являтися питання, а чи варто віддавати такі гроші за один день? Але коли наша весілля пройшло, то про те,
що виникало таке питання, навіть і подумати було якось соромно. Тому що ні за які гроші в світі не купити відчуття
нареченої, яка постає перед нареченим і захопленої натовпом гостей у всій своїй красі, не купити перші боязкі
поцілунку молодих і "гірко" від всіх самих рідних і близьких людей! А у весільну подорож можна поїхати і на річницю
і просто так, коли з'являться гроші! А весілля - це незабутнє ощущешіе свята, яке назавжди залишиться у ваших
серцях! - Весілля або розпис


Світлана Попова
ми разом 2,5 року, доче 10 місяців, влітку весілля, правда скромна, але це для нас не головне. Так що чіткої відповіді так
чи ні на питання теми тут мені здається не сказати, головне в результаті залишається любов-діти-щастя. :)


Надія Мигунова
у нас в травні 4 роки буде як ми разом, хотіли просто розписатися, а моя мама наполягла на весіллі, тільки замість бенкету
на 50 чоловік, що дуже дорого, влаштувати фуршет для близьких, а на слід день виїхати у весільну подорож .. його батьки
через брак коштів взагалі кажуть а навіщо весілля, ви і так добре живете, і нічим допомагати не хочуть (((я переживаю
за гостей .. залишаться вони задоволені .. і улюблені друзі, треба ж і сс ними буде все одно десь відзначити, знову ж
банкет виходить, тільки людина на 25 .. - Весілля або розпис


Світлана Попова
Надія, у мене небагато теж схожа ситуація, з боку чоловіка то є. Тобто якщо живете 2,5 року, дитина, то весілля
хіба щось вирішує? Вирішує, ДЛЯ МЕНЕ, а чому ж ні??? також було сказано, що можна і так жити .... правда не знаю, чому
такі міркування? або типу того, що якщо не поживе, то просто розійтися і ділити нічого не треба, як запасний
варіант, один з легких. Мене це не влаштовує, я за офіційне, за весілля! :)) - Весілля або розпис


Світлана Хорошилова
ми з моїм чоловіком жили три роки разом до весілля. Тобто роспість впрінцепі нічого б не змінила. Але ми вирішили
розписатися без весілля щоб я змогла отримати статус канадки швидше, а весілля плануємо святкувати 7-го Червня.
Ось вже майже всі знайшли що треба.
У цьому немає нічого страшного. Можна спочатку розписатися, а потім просто влаштувати вечірку. У нас тепер ось запитай
виник. А яке число празднивать як готовщіну. День Розписи? День Весілля? або те що ми і празднивалі 3 роки, день
зустрічі ........ хмммммммммм ..........
доведеться празднивать 3 дати ...:)))))))) весь рік свято - весілля або розпис

Якщо у вас теж виникло подібне питання або ви хочете дати пораду напишіть про це, залишайте свої коментарі після статті.

 

Поиск

Статистика