Незлобін: "У мене питання до ВКонтакте"

Резидент Comedy Club Олександр Незлобін повідав журналу викорис про свої взаємини з Контактом, великої і малої батьківщини, костюмі Чурчхела і розпорядок останнього дня перед Апокаліпсисом. А наостанок сам задав животрепетне питання.


Аккаунт http://vkontakte.ru/id1873847 - ваш? Справжній?

Так



А чому ви вирішили не заповнювати анкету з улюбленими фільмами, іграми, музикою?

Тому що це нісенітниця. Не вистачить символів. Терпіти не можу анкети, де люди пишуть всі свої улюблені фільми.



Чи давно зареєструвалися?

Так. Хотів подивитися "піратські" фільми та передачі))).



Часто заходите на свою сторінку?

Один раз на місяць. На три хвилини.



Вам багато пишуть повідомлень? Напевно, дівчата гарні в основному?

Мені пишуть тільки друзі, і мої друзі всі красиві. Скоро створю свою офіційну групу, там буду спілкуватися з усіма. А на своїй сторінці не спілкуюся ні з ким.



Більшість часу зараз проводите в Москві?

Не знаю. Занадто часто перебуваю у поїздках. Неможливо сказати однозначно.



Вважаєте себе москвичем?

Ні.



Як би себе позначили в плані географічної приналежності? Полевчанін, росіянин, громадянин світу?
Незлобянін))) Насправді я космополіт. Мені добре скрізь, головне, щоб люди не кидали один в одного камінням.



Але вам подобається жити в Росії?

Це дуже складний і філософське питання. Я люблю свою батьківщину, але багатьом не задоволений. Однак такої країни, де мене все влаштовувало б, немає.




Ви часто згадуєте Польовськой у своїх виступах. Як дитинство, проведене там, на вас вплинуло?

Це місто виховав мене. Показав, що ніколи не можна здаватися, всього можна досягти, не боятися і стояти за себе. Відповідати за свої слова. Все дитинство яскраве.



На якій сцені ви б хотіли виступити, перед ким?

Перед Богом.



Самий безглуздий костюм, який Вам коли-небудь довелося одягати і з якого приводу?

Костюм Чурчхела.



А мрія у вас є?

Що б у всіх були однакові уявлення про щастя.



Кого вам хотілося б щиро розсмішити з живучих нині або вже померлих людей?

Нікого конкретного. Розсмішити чи подарувати людині надію, гарний настрій це різні речі. Розсмішити звучить занадто плоско.



Звідки берете ідеї для нових номерів?

З життя.




При такому обсязі гумору в житті немає такого, що в якийсь момент перестає бути смішно?

Так і є. У житті мені дуже сумно, тому я намагаюся сміятися над усім.



Як би ви описали однією фразою Ваше життя - цитата чи прислів'я.

Без праці не виловиш і рибку з праці.



Якби ви знали напевно, що завтра кінець світу, як би ви провели цей день?

Сміявся, плакав, танцював голий, нагримав на дерево або на камінь, потім би ліг спати.



Які три бажання ви б загадали золоту рибку?

Щоб у мене було сто бажань.

Щоб у мене було сто бажань.

Щоб у мене було сто бажань.



А тепер у мене до вас запитання. І врахуйте, що я дозволю публікацію, тільки якщо ви відповісте. Чи правда, що ВКонтакте щільно співпрацює з ФСБ?

За матеріалами http://vkontakte.ru/app1850211 # / article/4290411 /

 

Поиск

Статистика