Гавр: "На другий день відпочинку сумую по роботі "

Резидент Нового Comedy Club Гавр відповів на запитання читачів викорис, розповівши про почуття гумору, сопромат і сімейного життя як найвищої цінності.




Максим Довгий: Завжди з гумором добре було? Або довелося розвиватися в деякій мірі?

З гумором завжди було добре, але щоб всі побачили, що у мене з гумором добре, довелося розвиватися:)



Макс Соколов: У скільки років ти перший раз пожартував?

У 2 роки 8 місяців. Влітку ми йшли з річки в селі, мама мене несла на плечах, ззаду йшла бабуся, шльопнула мене по попі і сказала "ух ти які булочки", на що я відповів "з повидлом" і засміявся. Цілком сільський гумор:)



Наташа Потапенко: Як ти вчився в школі? І які предмети тобі не подобалися?)

Закінчив школу зі срібною медаллю, але до дев'ятого класу у мене іноді навіть трійки були. Предмети подобалися всі, крім французької в одинадцятому класі. І ще не подобалися деякі вчителі, але я з ними не скандалив, а намагався довести, що крутіше за них в якійсь галузі знань:)



Віктор Подвірки: Подобалося тобі вчитися в школі?

Так. Не знаю, що мені більше подобалося: творча і вільна атмосфера, яка панувала в художньо-естетичної гімназії імені Сергія Павловича Дягілєва або просто процес навчання, але все разом це було дуже захоплююче і заразливо для мене. Я називав школу другим домом.



Андрій Шнапс: Жартували-ви над вчителями у школі?

Між собою так, але, наскільки я пам'ятаю, не по-злому. Я, наприклад, чітко відчував грань між жартом, яку можна і самому вчителю розповісти, і хуліганством, за яке могли і виперти зі школи. Приблизно як зараз відчуваю грань між інтелектуальним гумором і агресивної дурною вульгарністю.



Маша Зіменс: Як до тебе ставилися в школі однокласники?

Мені здавалося, що нормально, а зараз розумію, що я був вискочкою, білою вороною, неформалом, іноді навпаки надто правильним, так що не знаю, не в мене треба питати. Але друзі-однокласники залишилися



Гриша Шумейко: Куди ви вчинили? Які іспити при цьому здавали? І як взагалі навчання просувалася?

Ще не закінчивши школу я почав готуватися до московської академію ФСБ, на слідчий факультет, здавав вступні тести, але так як ВУЗ військовий, а я був дохлий - не взяли по здоров'ю. У травні почав надходити в усі театральні вузи Москви: Щука, Тріска, ГІТІС, ВДІК, МХАТ. Пройшов до конкурсу тільки у МХАТі і Щуку, вступив до Щуку, але не залишився в Москві через відсутність грошей. Хоча у батьків були гроші, але я не смів після школи сідати їм на шию. Повернувся до Пермі і вступив в Пермський державний технічний університет. Здавав математику і фізику, російська була єдиним тестом зданий. Вчився не відмінно і не жахливо. У кожному семестрі вибирав для себе основні предмети, необхідні на мою думку, добре велося в них, а інше лише б здати:) У підсумку знаю: нарисну геометрію, інженерну геодезію, сопромат, проектування автодоріг, гідравліку:)



Єлизавета Черноусова: Привіт) Скажи, не сумуєш ти по Пермі? І як пристосувався до Москви?

За Пермі не сумую, бо буваю там часто, у мене там Мама, бабуся і дідусь, друзі і клуб Pravila. Всіх періодично відвідую.



Ольга Хабуктанова: Як ви потрапили у світ шоу-бізнесу, на екрани? Все почалося з КВН?

Я вважаю, що в світ шоу-бізнесу я не потрапив і не хочу туди потрапляти, тому що це попадалово:) А у світ оплачуваної гумору я потрапив завдяки Comedy Club і КВК:)



Сергій Макаров: Чи складно це вибитися в Сomedy Club і наскільки складно там утриматися?

Особисто мені не складно було прийти в Comedy Club, так як всі ми були друзями ще з КВК і всі знали, на що я здатний як автор і як багато людей актор:)



Олександр Артемчук: Чому саме Гавр?

Терпіти не можу це питання! Уважніше вивчи моє ім'я, особливо перші 4 букви. А взагалі спитай у моїх друзів, це вони так скоротили, мабуть їм ніяково було називати мене Гаврик.



Воля Шулепов: Які ігри Ви любите найбільше?

Мафія, покер, ризик, cash & guns, каструлька (це з настільних і застільних)




Валентин Панта: Яким чином вам спало на думку створити рубрику Upgrade?

Дуже хотілося змінити ігри, в які грав у дитинстві або створити взагалі свої. І в один момент, завдяки моєму другові й талановитому мультиплікатору Наїль Мубінову мені вдалося реалізувати якусь частину своїх комп'ютерних фантазій:)) Далі буде більше:)



Галя Подгорнова: І з чого вона починалася?

Якщо пам'ятаєте, найперший випуск був присвячений грі "змійка" от з нею все і почалося.



Андрій Косолапов: Чи будуть у рубриці Upgrade нові ігри????

Так, будуть! Я взяв невелику паузу, намагаюся освоїти 3D-анімацію.



Сергій Асташов: Ви самі собі придумуєте мініатюри і жарти, або у вас є спеціальні люди, які цим займаються?

Самі! Якби у нас були сценаристи, то ми були б не ми, а які-небудь актори, і схоже все це було б на "Велику різницю" або "6 кадрів" (нічого не маю проти цих передач). Але тільки резиденти Сomedy Сlub можуть відкрито і без лукавства заявити, що ми єдина машина гумору в Росії, яка щотижня може видавати годинну гумористичну програму вже протягом 6 років.



Олексій Нечаєв: C ким тобі легше всього виступати з Comedy Club?

З Олегом Верещагіним, однозначно!



Іван Солдатов: Слухай, Гавр, а фізик лезо жахливий у гніві??))

Ні. А хто це такий? Хто такий Іван Солдатов?:))



Аліса Масленнікова: Чи можливо потрапити на Сomedy Club як глядач і взяти автографи потім у резидентів? Як це зробити?

Можливо. Треба купити квиток, замовивши його по телефону 5438888.



Тетяна Подерегіна: Візьміть мене на роботу, мені ну дуже треба! Будь ласка!

Чоловіка тобі треба, а не роботу:)



Чума Куликова: Мені нема чого запитати, задам дурне питання - втомлюєтеся від такої роботи? =))

Чесно - так! Але вже на другий день відпочинку сумую за нею:))




Lina Izmaylova: Чим ви займаєтеся у вільний від роботи час? Чи є у Вас хобі?:)

Як тільки з'являється вільна хвилинка, намагаюся приділити її своїй сім'ї. А хобі можна назвати настільні ігри і мій інтелектуальний клуб Pravila в м. Перм.



Роман Галкін: Що ви зазвичай любите робити на вихідних?)))

'Дивись вище' і ходити до Церкви.



Віктор Подвірки: П'єш спиртні напої? Які? Куриш?

Раніше любив окремо червоне вино і чеський абсент в малих дозах:) Але як-то в цілому впорався я з зеленим змієм і взагалі не бачу в ньому потреби. Не люблю бути п'яним сам і коли п'ють інші. Це без перебільшення - зло! Курити кинув, курив з 10-го класу, і лише в 28 років зрозумів, що не хочу помирати просто так.



Євген Сіпач: Гавр, а чи будете і ви зніматися в "Реальних пацанів"?)

Це питання до моїх дуже близьким друзям Антону Щукін та Антону Зайцеву:)



Борис Богданов: Де ти вчився грати на гітарі?

Ніде, тому погано граю. Я вчився грати на саксофоні 6 років, а потім не було грошей купити свій і я кинув, тому погано граю. На балалайці круто грає мій дід, а я тільки після школи вирішив її освоїти, тому погано граю. Взагалі я багато на чому погано граю:)))



Євген Валерійович: Як у тебе справи з дівчатами?

Не думай про дівчат, думай про майбутній дружині і матері твоїх дітей!



Валентин Панта: Розкажіть своє саме пам'ятне, яскрава подія в житті?

Спочатку це було вінчання, потім хрещення дочки, тепер хрещення сина. А всі інші яскраві події надто побутові і я ставлюся до них спокійно.



Саня Яшенькін: З яким девізом ви йдете по життю?

Слава Богу!




Ольга Михайлівна: Є Коте, день від народження. Обізвати чудика яким словом можна?

Назви Сталіним, нехай мишей ганяє:)



Артем Фірсов: Чи багато ти проводиш часу в соцмережах??? І як знайти твою сторінку?

Generalgavr в Twitter - це основний мій блог! В інших у всіх теж я є і не просто є, а дію:)

За матеріалами http://vkontakte.ru/apps?act=notifications # / vkurse? Mid = 2873527

 

Поиск

Статистика